IT Assistance

Microsoft


Microsoft

Společnost Microsoft je nejvýznamnější světovou firmou v oblasti softwaru, služeb a internetových technologií pro osobní i obchodní využití. Společnost nabízí širokou škálu produktů a služeb, které mají uživatelům pomoci prostřednictvím skvělého softwaru ? a to kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení.

Společnost Microsoft založili dne 4. dubna 1975 William H. Gates III. a Paul G. Allen; dne 25. června 1981 se přeměnila na akciovou společnost. Ústřední sídlo má společnost v Redmondu ve státě Washington, provozuje pobočky ve více než šedesáti zemích světa a zaměstnává na 44 tisíc lidí. Od doby svého založení se průměrný roční přírůstek obratu i zisku pohybuje v rozmezí od 24 do 60 procent. Kvalitní produkty společnosti Microsoft, se dočkaly mnoha uznání na mezinárodním poli.

Společnost Microsoft staví na oblibě operačního systému Windows i kancelářského balíku Office a dnes se zaměřuje na vývoj technologií pro příští generace internetových aplikací. Její vývojoví pracovníci vyvinuli platformu .NET, která umožní obchodním společnostem efektivněji spolupracovat a klientům nabídnout dosud nevídanou škálu integrovaných i na míru šitých řešení.Oficiální web: www.microsoft.cz
HP preffered partner
Dell

EMC

IBM business partner

Symantec

Axus

Apple

Intel Technology Provider

Microsoft registered partner

Cisco partner
VMware

Epson dealer

© 2006-2014 by itassistance.cz všechna práva vyhrazena [CNW:Counter]