IT Assistance

HP


HP

Společnost Hewlett-Packard (HP) je předním světovým dodavatelem výrobků, technologií, řešení a služeb pro jednotlivce i podniky. Široká nabídka společnosti zahrnuje IT infrastrukturu, osobní počítače a přístupová zařízení, globální služby, výrobky pro tisk a zobrazování.

HP ročně investuje 4 miliardy dolarů do výzkumu a rozvoje výrobků, řešení a nových technologií, aby tak mohlo lépe uspokojit potřeby zákazníků a získávát nové trhy. HP vynalézá, vyrábí a dodává technologická zařízení, která pomáhají zvyšovat obchodní a sociální hodnoty svých zákazníků.

Sloučením s počítačovou společností Compaq v roce 2002, vytvořilo HP dynamický a silný tým 141 000 zaměstnanců ve 178 zemích světa, získalo důležitý podíl na trhu v klíčových kategoriích, získalo 3000 nových patentů a uvedlo na trh 367 nových produktů. Výnos za fiskální rok, který skončil 31. října 2002, tvořil 72 miliard USD. Předsedou správní rady a výkonným ředitelem je Mark Hurd. Společnost HP má hlavní sídlo ve Spojených státech (Palo Alto, Kalifornie).

Oficiální web: www.hp.cz
HP preffered partner
Dell

EMC

IBM business partner

Symantec

Axus

Apple

Intel Technology Provider

Microsoft registered partner

Cisco partner
VMware

Epson dealer

© 2006-2014 by itassistance.cz všechna práva vyhrazena [CNW:Counter]