IT Assistance

IT assistance s.r.o.

IT assistance s.r.o. je společnost se zaměřením na poradenskou činnost v oblasti počítačových systémů, prodej značkové výpočetní techniky pro ucelená řešení nebo dílčí dodávky. Byla založena v roce 2001. Společnost je založena na práci špičkových obchodníků, analytiků, techniků a programátorů. Díky kvalitě poskytovaných služeb a dodávaného HW a SW a v neposlední řadě také díky své cenové politice získala již celou řadu významných klientů.

Jednou z hlavních předností řešení společnosti IT assistance s.r.o. je zajištění kompletních projektů od dodávek HW a SW přes instalace počítačových síti po zabezpečení objektů proti požárům a proti vniknutí.

Dlouhodobá spolupráce s partnery

Společnost IT assistance s.r.o. je dlouhodobým partnerem a dodavatelem produktů následujících firem: HP, Acer, IBM, Intel, Microsoft a Apple. Dlouhodobé strategické partnerství s těmito společnostmi a zkušenosti s jejich technologiemi nám umožňuje nabídnout víc, než jiní prodejci. Nedílnou součástí dodávek je i projekce a dodávka počítačových sítí.

Samozřejmostí je také zajištění servisu a technické podpory nejen na námi dodávané zařízení, ale i na ostatní výpočetní techniku. Kromě standardních instalací zakoupených zařízení a jejich zprovoznění u zákazníka, poskytujeme i softwarové řešení dle potřeb a požadavků klienta. Zajišťujeme také rozsáhlý poprodejní záruční i pozáruční servis, včetně pravidelné údržby.


VMware - Virtualizace datových center - Červen 2013

Certifikovaný profesionál VMware
IT ASSISTANCE se stala držitelem certifikátu firmy VMware - certifikovaný profesionál v oblasti virtualizace datových center.

Poskytovatel technologie Intel - Květen 2013

Intel ocenění spolupráce
V rámci dosavadní spolupráce se společností Intel jsme dosáhli významného úspěchu, kdy jsme v programu Poskytovatel technologie Intel dosáhli na úroveň členství kategorie Gold pro rok 2013.

ITASSI Rally team - Prosinec 2012

Škoda Octavia rally
Představujeme Vám ITASSI Rally Team ve složení Libor Horák a Ivan Fryč. Tato dvojice se účastní závodů mistrovství republiky ve sprintrally na voze Škoda Octavia.


Prázdninová akce Červenec a Srpen 2012 - promo akce firmy EMC

Diskové pole EMC VNX
Firma EMC představuje disková pole VNX.

Disková pole VNX představují novou řadu cenově dostupných datových úložišť, která vynikají snadnou správou. Jsou to vysoce spolehlivá řešení s vynikajícím poměrem cena / výkon.

Červen 2012

V roce 2012 jsme byli nominováni na cenu Ď pro mecenáše Zoo Praha. Na základě této nominace jsme se zúčastnili XII. Ročníku udílení cen Ď v historické budově ND v Praze.
Čestná vstupenka na cenu Ď XII. ročník udílení cen Ď Cena Ď pro mecenáše Zoo Praha

Květen 2012

Společnost IT assistance s.r.o. se stala autorizovaným prodejcem EMC ISILON.

Duben 2012

IT assistance - IBM system partner pro rok 2011
Společnost IT assistance s.r.o. se stala IBM SYSTEM PARTNER roku 2011 za nejvíce prodaných serverů IBM System x.

Děkujeme všem našim zákazníkům za projevenou důvěru a těšíme se na budoucí spolupráci.

Březen 2012

IT assistance - certifikovaný instalátor produktu Panduit
Společnost IT assistance s.r.o. se stala certifikovaným instalátorem produktu Panduit.


HP preffered partner
Dell

EMC

IBM business partner

Symantec

Axus

Apple

Intel Technology Provider

Microsoft registered partner

Cisco partner
VMware

Epson dealer

© 2006-2014 by itassistance.cz všechna práva vyhrazena [CNW:Counter]